Reference - Uvolnění u Večernice - relax těla i duše - Žďár nad Sázavou

Uvolnění u Večernice
relax těla i duše
Title
Přejít na obsah

Váš názor nás zajímá

6 komentáře
Průměrné hodnocení: 165.0/5
Pavla
2020-01-14 20:10:03
Diagnóza - opotřebované obratle a utlačování ploténky, bolesti zad až nohy přestávají fungovat, po lécích mě bolel žaludek a operace se bojím. Už jsme se začala smiřovat s tím, že v 50 ti budu sotva tahat nohy. Docela náhodou jsme objevila čínskou masáž tuina. Po první masáží jsem se cítila lehčí a uvolněnější, bolesti však přetrvávaly. Nyní po 9 měsících pravidelných masáží jsem se mohla vrátit ke svým koníčkům horolezectví, horská turistika, zahrada a k tomu zvládat psychicky náročnou práci. Velice děkuji příjemnému přístupu paní Jiřinky a pana Zdeňka, bez jejich pomoci bych možná proháněla invalidní vozík. Člověk si musí hrábnout na dno a pak se teprve začne zajímat o alternativní možnosti. Záleží na každém z nás jak dlouho si bude hýčkat své bolesti a nechávat se litovat. Jsem šťastná, že jsem se "kamarádky" bolesti zbavila.
Zdena
2019-10-25 14:51:41
Musím přiznat, že ve svém dlouhém a náročném životě jsem své orgány nešetřila a proto jsem byla skeptická k představě, že mi může něco ulevit. Po pravidelném uvolnění masáží TUINA od paní Jiřinky se mi snadněji dýchá a stíhám i dvě malá vnoučata. Vřele doporučuji a chválím její zlaté ruce.
Katka
2019-10-13 19:55:31
Tuto masáž bych vřele doporučila lidem, kteří hledají pomoc při bolestech zad a trpí psychickým přetížením. Již po třetí masáži je znatelná obrovská úleva. Vše je krásně propojené,mysl se zklidní a tělo se samo začne uzdravovat. Co víc si přát? Je to skvělý způsob,jak svému tělu dopřát vše, co v dnešní uspěchané době potřebuje. Jsem moc spokojená Katka
renata
2019-09-16 15:50:27
Vřele doporučuji,obrovská úleva od bolesti,zlaté ručičky.
Pavla
2019-08-17 16:57:26
Nikdy bych nevěřila jaké účinky má čínská masáž. Doslova mě postavila na nohy. Po první masáži jsem se cítila o 5 kilo lehčí, svěží, jako po dovolené. Doporučuji vyzkoušet a zároveň mít trpělivost, první masáž neuzdraví.
Renata Večernice Wimmerová
2019-02-11 11:02:48
Pokud Vám chybí to pravé místo,kde chcete nabrat enegii,uvolnit se,odpočinout-zavítejte do Ateliéru Večernice ve Žďárě nad Sázavou,kde se sešel úžasný tým lidí,co se Vám bude věnovat,hýčkat vás a rozmazlovat. Navštivte nás na ulici Nádražní 44.
Ateliér Večernice
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah