Reference - Uvolnění u Večernice - relax těla i duše - Žďár nad Sázavou

Uvolnění u Večernice
relax těla i duše
Title
Přejít na obsah

Váš názor nás zajímá

5.0 / 5
6 reviews
4
0
0
0
0
Pavla
14 Led 2020
Diagnóza - opotřebované obratle a utlačování ploténky, bolesti zad až nohy přestávají fungovat, po lécích mě bolel žaludek a operace se bojím. Už jsme se začala smiřovat s tím, že v 50 ti budu sotva tahat nohy. Docela náhodou jsme objevila čínskou masáž tuina. Po první masáží jsem se cítila lehčí a uvolněnější, bolesti však přetrvávaly. Nyní po 9 měsících pravidelných masáží jsem se mohla vrátit ke svým koníčkům horolezectví, horská turistika, zahrada a k tomu zvládat psychicky náročnou práci. Velice děkuji příjemnému přístupu paní Jiřinky a pana Zdeňka, bez jejich pomoci bych možná proháněla invalidní vozík. Člověk si musí hrábnout na dno a pak se teprve začne zajímat o alternativní možnosti. Záleží na každém z nás jak dlouho si bude hýčkat své bolesti a nechávat se litovat. Jsem šťastná, že jsem se "kamarádky" bolesti zbavila.
Zdena
25 Říj 2019
Musím přiznat, že ve svém dlouhém a náročném životě jsem své orgány nešetřila a proto jsem byla skeptická k představě, že mi může něco ulevit. Po pravidelném uvolnění masáží TUINA od paní Jiřinky se mi snadněji dýchá a stíhám i dvě malá vnoučata. Vřele doporučuji a chválím její zlaté ruce.
Katka
13 Říj 2019
Tuto masáž bych vřele doporučila lidem, kteří hledají pomoc při bolestech zad a trpí psychickým přetížením. Již po třetí masáži je znatelná obrovská úleva. Vše je krásně propojené,mysl se zklidní a tělo se samo začne uzdravovat. Co víc si přát? Je to skvělý způsob,jak svému tělu dopřát vše, co v dnešní uspěchané době potřebuje. Jsem moc spokojená Katka
renata
16 Zář 2019
Vřele doporučuji,obrovská úleva od bolesti,zlaté ručičky.
Pavla
17 Srp 2019
Nikdy bych nevěřila jaké účinky má čínská masáž. Doslova mě postavila na nohy. Po první masáži jsem se cítila o 5 kilo lehčí, svěží, jako po dovolené. Doporučuji vyzkoušet a zároveň mít trpělivost, první masáž neuzdraví.
Renata Večernice Wimmerová
11 Úno 2019
Pokud Vám chybí to pravé místo,kde chcete nabrat enegii,uvolnit se,odpočinout-zavítejte do Ateliéru Večernice ve Žďárě nad Sázavou,kde se sešel úžasný tým lidí,co se Vám bude věnovat,hýčkat vás a rozmazlovat. Navštivte nás na ulici Nádražní 44.
Ateliér Večernice
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah